Campagnola jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji pneumatycznych i elektrycznych (elektromechanicznych) systemów ułatwiających przycinanie gałęzi i zbiór owoców. Dzięki know-how zbudowanemu przez ponad 60 lat doświadczenia, zajmujemy czołową pozycję na rynku w sektorze maszyn i urządzeń dedykowanych dla produkcji sadowniczej i dla winnic.

Pierwsze kroki przygody "made in Campagnola" miały miejsce w 1958 roku, kiedy Vittorio Ferretti przeprowadził swoje pierwsze praktyczne testy w ścianach małego warsztatu o powierzchni 20m2, wyposażonego jedynie w determinację i świetne pomysły.

Etapy tej ekscytującej podróży - podejmowanej w latach ożywienia przemysłowego i ożywienia gospodarczego - są naprawdę liczne: w 1961 r. powierzchnia zakładu wzrosła z 20 do 200 metrów kwadratowych, w 1981 roku przekształcono działalność w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a od 1983 r. siedziba główna znajduje się w Zola Predosa (niedaleko Bologni we Włoszech), i tu, po różnych rozbudowach dotarliśmy do obecnej struktury o łącznej powierzchni 8 000 metrów kwadratowych.

Od pierwszych fundamentów do chwili obecnej, hasłem Campagnola są badania: dzięki doświadczonemu i dynamicznemu personelowi technicznemu, zaangażowanemu w rozwój najnowocześniejszego sprzętu, firma jest w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów, rozwiązania wyróżniające się jakością, niezawodnością i poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Campagnola jest także jedyną firmą specjalizującą się w przycinaniu gałęzi i zbiorze plonów, która uzyskała CERTYFIKACJĘ JAKOŚCI UNI EN ISO 9001, 2015. Produkcja i produkty są w pełnej zgodności z przepisami, a pracownicy, partnerzy i dostawcy dzięki wydajności a poprzez konkurencyjność osiągają najlepsze możliwe wyniki. Dzięki testom kompatybilności elektromagnetycznej, poziomu hałasu i skali wibracji dla ręki i ramienia, otrzymujemy potwierdzenie zgodności z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania produktów Campagnola.

Oprócz badań, kontroli i ochrony środowiska Campagnola od 60 lat koncentruje się na klientach. Łatwość zarządzania i innowacje technologiczne to składniki, które gwarantują operatorowi prosty i skuteczny sposób pracy: tak było w 1958 r., kiedy to Campagnola po raz pierwszy zaoferowała na rynku nożyce pneumatyczne Super Star z technopolimeru, - i tak jest dzisiaj, gdyż wykonane we Włoszech profesjonalne narzędzia budowane są w firmie Campagnola z najwyższej jakości części dostarczanych przez wyspecjalizowanych i wyselekcjonowanych dostawców. Od początku do dnia dzisiejszego zwracamy szczególną uwagę na jakość i praktyczność naszej oferty.

Campagnola